Opracowanie i produkcja akcesoriów Herman Sprenger zorientowane na wysoką jakość bez kompromisów i sprawdzoną funkcjonalność.

Dziś jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego tresera psów, zarówno współczesnymi, jak i tradycyjnymi sposobami. Dzięki współpracy z fachowcami, pozorantami, weterynarzami, Herm Sprenger udaje się zaproponować produkty, które podchodzą i dla psich sportów, specjalnych służb, stałego codziennego użycia bez szkody dla zdrowia Waszego psa.

Kolczatki, obroże zaciskowe, smycze od Herm Sprenger – to potężne narzędzie dla szkolenia psa. Na dodatek do sprzętu dla psów Herman Sprenger proponuje gwizdki i inne akcesoria. W Schutzhundzie, tresurze psów policyjnych Military К9 produkty Herm Sprenger wykorzystują się dziennie. Również wysoka jakość i osiągane wyniki, czynią sprzęt Herm Sprenger coraz więcej popularnym wśród fachowych treserów i amatorów.

Tresura bazuje się na aktywnym wpływie na psa. Przy czym proces tresury musi składać się z ograniczonej ilości sytuacji stresowych, cierpliwość ze strony tresera i minimum fizycznych kar.

hs sprenger partner w szkoleniu waszego psa